Hojdací plyšový psík Les Amis Caramel Kaloo z jemného mäkkého plyšu krémovo-béžový od 12 mes

Popis produktu

Hojdací plyšový psík Les Amis Caramel s osobitým francúzskym dizajnom od Kaloo je krásna plyšová hojdačka, ktorou potešíte dievčatá i chlapcov od 12 mesiacov. Hojdačka s drevenou konštrukciou je vyhotovená v podobe usmievavého psíka v jemnom krémovo-béžovom farebnom prevedení. Hojdací psík má mäkké sedadlo s opierkou, ktorá zabezpečuje pohodlné sedenie najmenším deťom. Pri kolísaní sa dieťatko pridržiava drevených držadiel. Konštrukcia detskej hojdačky je vyhotovená z kvalitného masívneho dreva s jemným povrchom, v prírodnej hnedej farbe. Detský psík na húpanie je vyrobený z jemného a hebkého plyšu v príjemnej krémovej farbe, a preto je krásnou hračkou pre dievčatá i chlapcov. Deti sa s húpacím plyšovým psíkom zabavia dlhý čas. 

Detská húpačka má rozmery 58*29*50 cm a je vhodná pre deti od 1 do 3 rokov. Unikátny vzhľad dodávajú hojdaciemu psíkovi dlhé ušká a bledomodrá šatka okolo krku. Hojdaním na detskej hojdačke si rozvíjajú svoju jemnú motoriku,  posilňujú svalstvo na nohách a tiež pohybové zručnosti. Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Hojdací koník pre deti v podobe psíčka je nadčasová hračka vyrobená z kvalitných a zdravotne neškodných a odolných materiálov. Jej jedinečný dizajn, prevedenie, farby a zábavné kolísanie zaručia, že sa s ňou rado zahrá každé dievčatko aj chlapček.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Kaloo hojdací psík prispieva k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním rôznych povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Táto detská hračka sa vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stane obľúbenou hračkou všetkých detí. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky tejto francúzskej značky charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa radosti a zábavy. Hojdacím plyšovým psíkom darujete dieťatku krásnu hojdačku a radosť z pohybu.

Vlastnosti

  • hojdací psík z jemného plyšu s pohodlnou opierkou
  • v príjemných farbách
  • vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • rozmer 58*29*50 cm
  • zo zdravotne neškodných materiálov
  • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť, pohybové zručnosti
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný  francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery58*29*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.