Hojdací plyšový koník Les Amis Kaloo s opierkou od 12 mes

Popis produktu

Kaloo plyšový hojdací koník Les Amis s jedinečným francúzskym dizajnom je krásna plyšová hračka, ktorá je vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Detský húpací koník má podobu milého somárika a ideálne rozmery pre najmenšie deti 68*34*65 cmCelková výška hojdacieho koníka je 65 cm. Mäkké sedadlo s opierkou  zabezpečuje pohodlné sedenie. Pri kolísaní sa dieťa môže pridržiavať držadiel v prírodnej farbe dreva na hlave koníka. Detský koník na húpanie je vyrobený z jemného a hebkého plyšu v príjemnej sivej farbe, a preto je krásnou hračkou pre dievčatá i chlapcov. Podstavec na hojdanie je vyrobený z kvalitného masívneho dreva s jemným povrchom, v prírodnej hnedej farbe. Deti sa s húpacím koníkom zabavia dlhý čas, rozvíjajú svoju jemnú motoriku a tiež pohybové zručnosti. Hojdací koník pre deti je nadčasová hračka vyrobená z kvalitných a zdravotne neškodných a odolných materiálov. Jej jedinečný dizajn, prevedenie, farby a zábavné kolísanie zaručia, že sa s ňou rado zahrá každé dievčatko aj chlapček.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Kaloo hojdací koník prispieva k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním rôznych povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hojdaním si deti posilňujú svalstvo na nohách a tiež získavajú pohybové zručnosti. Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto detská hračka sa vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stane obľúbenou hračkou všetkých detí.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Vlastnosti

  • hojdací koník z jemného plyšu s pohodlnou opierkou
  • v príjemných farbách
  • vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • rozmer 68*34*65 cm
  • zo zdravotne neškodných materiálov
  • rozvíja jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, pohybové zručnosti
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery68*34*65 cm
Rozmery balenia57,5*29*49,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.