Drevené didaktické hodiny Teaching Clock with stacking parts Eichhorn 12 kociek od 12 mes

Popis produktu

Drevené didaktické hodiny Teaching Clock with stacking parts od nemeckej značky Eichhorn predstavujú vynikajúcu hračku pre chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Hodiny sú vyrobené z prvotriedneho dreva s hladkým povrchom, ich sýte a pestré farby zaujmú každé dieťa. Disponujú ciferníkom s pohyblivými ručičkami a sadou vkladacích kociek v rôznych tvaroch a farbách, ktoré znázorňujú čísla od 1 do 12. Tie sa deti naučia vkladať do hodín v správnom poradí, pričom sa učia hravou formou rozlišovať nové tvary, farby a čísla.

Didaktické hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Drevené hodiny v sýtych farbách pomôžu deťom s rozlišovaním farieb, zlepšujú si jemnú motoriku, učia sa rátať, rozlišovať čas a rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • didaktické hodiny s vkladacími kockami
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery25*25*6 cm
Hmotnosť528 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.