Hlboký kočík Violetta Petite Baby Nurse Smoby pre bábiky do 42 cm výška rúčky 55 cm od 18 mes

Popis produktu

Hlboký kočík pre bábiku Violetta Petite z populárnej edície Baby Nurse od špičkových francúzskych dizajnérov Smoby poteší každé dievčatko už od 18 mesiacov. Zmestí sa doň bábika s veľkosťou do 42 cm. Pevná kovová konštrukcia v kombinácii s pevnými plastmi zaručuje kočíku bezpečnosť a vysokú stabilitu. Dievčatká v ňom môžu bez obáv prevážať svoju bábiku v interiéri aj exteriéri. Komfortná ergonomická rukoväť je vo výške 55 cm. Prispôsobiteľná strieška a prikrývka sú vyhotovené v nežnej ružovej farbe s bodkovaným vzorom, vďaka ktorým bude bábika ochránená pred nepriaznivým počasím. Vďaka kvalitnému textilu sa dajú ľahko umývať ľahko navlhčenou handričkou alebo špongiou.

V spodnej časti kočíka nájdu malé mamičky úložný priestor na všetky doplnky, ktoré potrebujú k starostlivosti o bábiku. Realistický kočík Violetta Petite predstavuje výbornú voľbu pre všetky starostlivé dievčatká, ktoré sa rady hrajú hry na povolania rodičov. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo ju kočíkujú. Pri prechádzkach s bábikou sa dievčatko bábike prihovára, stará sa o jej pohodlie, zlepšuje si tak komunikačné a jazykové schopnosti. Hravým spôsobom sa približuje svetu dospelých, rozvíja si aj logické myslenie a jemnú motoriku. Kočík má rozmery 60*38*55 cm, bábika nie je súčasťou balenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Použité farby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery60*38*55 cm
Celková výška55 cm
Celková dĺžka60 cm
Výška rúčky55 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,1 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné