Kočík hlboký veľký Violette Baby Nurse Smoby pre 42 cm bábiku výška rúčky 77 cm

Popis produktu

Hlboký kočík pre bábiku Violette z nadčasovej edície Baby Nurse od špičkových francúzskych dizajnérov Smoby je skvelý darček pre každé dievčatko už od 3 rokov. Zmestí sa doň bábika s veľkosťou do 42 cm. Pevná kovová konštrukcia v kombinácii s pevnými plastmi zaručuje pri hre s kočíkom bezpečnosť a vysokú stabilitu. Dievčatká v ňom môžu bez obáv prevážať svoju bábiku v interiéri aj exteriéri. Komfortná ergonomická rukoväť je vo výške 77 cm. Štýlová ružová strieška a prikrývka s moderným bodkovaným vzorom ochráni bábiku pred nepriaznivým počasím. Vďaka kvalitnému textilu sa dajú ľahko umývať ľahko navlhčenou handričkou alebo špongiou.

V spodnej časti kočíka nájdu starostlivé dievčatká úložný priestor na všetky doplnky, ktoré potrebujú k starostlivosti o bábiku. Nadčasový kočík Violette je tá najlepšia voľba pre všetky starostlivé dievčatká, ktoré sa rady hrajú hry na mamičky. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo ju kočíkujú. Pri prechádzkach s bábikou sa dievčatko bábike prihovára, stará sa o jej pohodlie, zlepšuje si tak komunikačné a jazykové schopnosti. Hravým spôsobom sa približuje svetu dospelých, rozvíja si aj logické myslenie a jemnú motoriku. Kočík má rozmery 68*45*77 cm, bábika nie je súčasťou balenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Použité farby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery68*45*77 cm
Rozmery balenia76*53*92 cm
Výška rúčky77 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,85 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.