Hlboký kočík Carriage Mon Grand Poupon Corolle skladací pre 36-52 cm bábiku výškovo nastaviteľný s taškou od 3 rokov

Popis produktu

Hlboký kočík Carriage pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle nesmie chýbať žiadnej malej mamičke či oteckovi. Ako jediný eshop na trhu vám predstavujeme túto úžasnú novinku Corolle, vďaka ktorej budú zážitky z hry pre vaše dieťatko nezabudnuteľné. Tento realisticky pôsobiaci hlboký kočík pre bábiku vyzerá na prvý pohľad ako skutočný kočík pre bábätko, je do detailov prepracovaný a vyrobený je z prvotriednych materiálov. Kočík pre bábiku s veľkosťou 36-52 cm má skladaciu striešku, ktorú malí rodičia určite ocenia a zamilujú si tiež nádherný francúzsky dizajn. Detský kočík pre bábiku je výškovo nastaviteľný, takže ho hravo prispôsobíte výške dieťatka. S týmto jedinečným kočíkom Carriage so sklápacou strieškou sa budú vaše deti cítiť ako skutoční rodičia.

Nádherný ružový kočík s rozkošnou potlačou má takisto tašku na prebaľovanie, do ktorej deti môžu zbaliť všetko, čo na prechádzke potrebujú. Stabilný a dôkladne prepracovaný kočík pre bábiku si naplno užijú všetky deti od 3 rokov. Hlboký kočík disponuje úložným priestorom, kam si deti môžu uložiť nielen obľúbené hračky, ale aj doplnky, ktoré im pomôžu lepšie sa postarať o svoju milovanú bábiku. Kočík v nádhernej farebnej kombinácii sa dá jednoducho zložiť, takže po ukončení hry nezaberá takmer žiadne miesto a bez problémov ho tiež môžete prevážať v kufri auta. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • hlboký kočík pre bábiku
  • výškovo nastaviteľný
  • so sklápacou strieškou
  • pre bábiku s veľkosťou 36-52 cm
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery41*62*70 cm
Celková výška70 cm
Rozmery balenia30*45*64 cm
Celková dĺžka62 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,65 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.