Hlboký kočík pre bábiku Violette z edície Baby Nurse od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je skvelou voľbou pre každé dievčatko od 18 mesiacov. Je vyhotovený v krásnych ružových odtieňoch a zmestí sa doň bábika s maximálnou veľkosťou 42 cm. Vysoká stabilita a ľahké ovládanie poteší každú malú mamičku, ktorá si v ňom môže voziť bábiku doma aj vonku. Vyznačuje sa kvalitnými robustnými kolieskami s tichým chodom a jeho ergonomická rukoväť je vo výške 55 cm. Výborným doplnkom je textilná prikrývka vrchnej časti, vďaka ktorej bude bábika ochránená pred chladom a slnečnými lúčmi. Prikrývka je vyhotovená je v ružovej farbe s moderným bodkovaným vzorom.
Deti majú k dispozícii úložný priestor, nachádzajúci sa v jeho spodnej časti. Ten dievčatá využijú na prenášanie rôznych doplnkov pre bábiky alebo iných hračiek. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo ju kočíkujú. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností, hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých. Rozmery produktu sú 37*54*48 cm, bábika nie je súčasťou balenia.
Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

| Vek | Od 18 mesiacov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Rozmery | 37*54*48 cm |
| Celková výška | 55 cm |
| Rozmery balenia | 36*24*50 cm |
| Celková dĺžka | 48 cm |
| Výška rúčky | 55 cm |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 1,7 kg |
| Farba | fialová |
| Vhodné pre bábiku | 32 - 42 cm |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...