Helikoptéra záchranná Airbus H135 Rescue Helicopter Majorette kovová so zvukom a svetlom dĺžka 25,5 cm

Popis produktu

Záchranná helikoptéra Airbus H135 od francúzskej značky Majorette predstavuje originálny darček pre deti od 3 rokov. Licencovaný model helikoptéry značky Airbus v žlto-červenom vyhotovení očarí najmä chlapcov. Je vybavená kovovou kabínou, otáčateľnou vrtuľou a starostlivo prepracovanými detailmi, jej originálny vzhľad nadchne malých aj veľkých zberateľov. Záchranná helikoptéra dokáže vydávať zvuky a svietiť, vďaka čomu prinesie deťom nezabudnuteľné zážitky pri hre na povolanie odvážnych záchranárov.

Celková dĺžka helikoptéry je 25,5 cm. S helikoptérou sa zabavia deti na dlhé roky, môžu sa s ním hrať samostatne alebo si ju pridajú k stavebniciam a dráham Majorette. Predstavuje vynikajúcu voľbu aj pre malých a veľkých zberateľov, ktorí sa venujú zbieraniu známych značiek. Deti si pri hre s vrtuľníkom rozvíjajú technickú predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku. Realistický vzhľad helikoptéry Majorette a jej precízne vypracované detaily sú zárukou vysokej kvality a špičkového európskeho dizajnu.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom prvotriedne autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Celková dĺžka25,5 cm
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBatteries: 2 x AAA (included
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.