Hasičské auto Power BIG dĺžka 31 cm červené od 24 mes

Popis produktu

BIG požiarne auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detské hasičské auto gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Záchranné požiarne auto pre deti v krásnom červeno prevedení je vyrobené z kvalitného plastu v Nemecku. Robustné auto má v základnej výbave posuvný otočný rebrík, ktorý možno vysunúť až na dĺžku 41 cm. Detské požiarne auto je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Toto pracovné vozidlo s pohyblivým rebríkom rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detské požiarne auto je dlhé až 31 cm a má troje ľahko otváracie dvierka, ktoré ukrývajú úložný priestor. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Detské hasičské auto BIG je chránené ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Požiarne auto BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery31*20*26 cm
Rozmery balenia55*43*59
Celková dĺžka31
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.