Poschodová hasičská stanica Vroom Planet s autíčkom Smoby od 18 mes

Popis produktu

Smoby hasičská stanica Vroom Planet je krásna hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov. Detská hasičská stanica má 1 poschodie a mnoho funkcií, vďaka čomu máte zaručené, že sa bude páčiť aj vášmu drobcovi. Je v nej magický výťah, ktorý sa samostatne pohybuje, pristávacia dráha pre helikoptéru, veža s rampou. Prichádza v balení s jedným požiarnym autíčkom, ktoré sa môže voziť na výťahu alebo po iných častiach detskej požiarnej stanice. Celá chlapčenská hračka je ladená v typickej požiarnickej farbe – červenej so žltými doplnkami. Má rozmery 48*28*28 cm a je ozdobená viacerými nálepkami pre ešte realistickejší dizajn.

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Ešte radšej sa hrajú na požiarnikov, ktorí sa ponáhľajú na uhasenie veľkého požiaru. Pri takejto hre pekne poslúži požiarna stanica s požiarnickým autom Smoby. Hra s požiarnickým autom a stanicou nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*28*28 cm
Rozmery balenia38*14*35 cm
Hmotnosť1,14 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné