Drevená harmonika Harmonica C-Dur od nemeckej značky Eichhorn je vynikajúca hudobná hračka pre malých hudobníkov už od 4 rokov. Pestrofarebná harmonika je vyrobená z prvotriedneho dreva s jemným povrchom, takže pri hraní vyčarí v izbičke vždy veselú atmosféru. Malí hudobníci a hudobníčky budú mať pri hre na harmonike k dispozícii aj praktický zošit s 3 pesničkami, ktoré si môžu kedykoľvek precvičiť. Drevená harmonika pomôže deťom objavovať ich hudobný talent, zabavia sa s ňou na dlhé roky.
Hudobné hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu a vďaka nim objavujú svoje talenty. Drevené hudobné hračky Eichhorn sú zamerané na všestranný rozvoj dieťaťa, rozvíjajú jeho muzikálny talent, jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Pri hre na harmonike si deti posilňujú a cvičia pľúca, cibria si sluch. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, hračka spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí. Harmonika z dreva vydrží vo vašej rodine dlhé roky, poteší aj ďalšiu generáciu detí. Dĺžka harmoniky je 12 cm.
Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

| Vek | Od 4 rokov |
| Pôvod | Vyrobené v Nemecku |
| Rozmery | 12 cm |
| Rozmery balenia | 23*35*42 cm |
| Celková dĺžka | 12 cm |
| So zvukom | Áno |
| Hudba | Áno |
| Hmotnosť | 83 g |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...