Drevená harmonika Harmonica C-Dur Eichhorn s hudobným zošitom s 3 pesničkami od 4 rokov

Popis produktu

Drevená harmonika Harmonica C-Dur od nemeckej značky Eichhorn je vynikajúca hudobná hračka pre malých hudobníkov už od 4 rokov. Pestrofarebná harmonika je vyrobená z prvotriedneho dreva s jemným povrchom, takže pri hraní vyčarí v izbičke vždy veselú atmosféru. Malí hudobníci a hudobníčky budú mať pri hre na harmonike k dispozícii aj praktický zošit s 3 pesničkami, ktoré si môžu kedykoľvek precvičiť. Drevená harmonika pomôže deťom objavovať ich hudobný talent, zabavia sa s ňou na dlhé roky.

Hudobné hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu a vďaka nim objavujú svoje talenty. Drevené hudobné hračky Eichhorn sú zamerané na všestranný rozvoj dieťaťa, rozvíjajú jeho muzikálny talent, jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Pri hre na harmonike si deti posilňujú a cvičia pľúca, cibria si sluch. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, hračka spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí. Harmonika z dreva vydrží vo vašej rodine dlhé roky, poteší aj ďalšiu generáciu detí. Dĺžka harmoniky je 12 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená harmonika
  • zošit s 3 pesničkami
  • špičkový nemecký dizajn Eichhorn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 4 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery12 cm
Rozmery balenia23*35*42 cm
Celková dĺžka12 cm
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Hmotnosť83 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.