Hamburger bar 100% Chef Écoiffier s potravinami a 25 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Hamburger bar 100% Chef je moderná sada doplnkov, s ktorou sa výborne zabavia chlapci aj dievčatá už od 18 mesiacov. V bohatej sade 25 doplnkov nájdu tácku, 2 hamburgery, 2 balenia hranolčekov, 2 nápoje so slamkami, 1 kečup, 1 majonézu, koláčik, čokoládovú a punčovú šišku, lyžičku a téglik so zmrzlinou. Vďaka nim si dieťa otvorí vlastný bar s hamburgermi, pričom všetky doplnky pôsobia veľmi realisticky a nadčasovo. Takejto sade neodolá žiadne dieťatko, ktoré má rado hamburgery a rôzne sladké pochúťky, s ktorými sa podelí aj so svojimi blízkymi. Všetky doplnky sú  vyrobené z pevných a odolných plastových materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí.

Hamburgerová sada je výborným doplnkom k detským kuchynkám, reštauráciám, obchodíkom a kaviarňam. Deti sa s ňou zahrajú aj samostatne. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne. Ďalej sa u nich rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, chcú sa postarať o svoju rodinu a majú rady hry na profesie.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40*25*13 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,6 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné