Gymnastické plastové kruhy GetSet plastic gymnastics rings Exit Toys výškovo nastaviteľné vhodné pre modely GetSet MB200 / MB300 / PS500 / PS600

Popis produktu

Gymnastické kruhy GetSet plastic gymnastics rings od holandskej značky Exit Toys predstavujú vynikajúce rozšírenie pre preliezky a fitness centrá z rady GetSet MB200, MB300, PS500 a PS600. Gymnastické kruhy sú vyrobené z prvotriedneho ABS plastového materiálu, ktorý sa vyznačuje najvyššou kvalitou. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti nepriaznivým vplyvom počasia a vydržia vám dlhé roky. Sú vhodné pre dospelých športovcov a deti od 14 rokov, vďaka nastaviteľnej výške popruhov si ich ľahko prispôsobíte svojim potrebám.

Gymnastické kruhy vám umožnia trénovať s vlastnou váhou na čerstvom vzduchu, rozvíjať silu a koordináciu celého tela v pohodlí vlastnej záhrady. Priemer kruhov je 23 cm a ich hrúbka 23 mm. Maximálna nosnosť gymnastických kruhov je 100 kg, vážia 1,9 kg. Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým športové outdoor hračky a vybavenie. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV a CE. Produkty sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery balenia22*22*10 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
Nosnosť100 kg
Priemer23 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.