Filtračné vatové guličky Polysphere filter wadding Exit Toys pre pieskovú filtráciu 400 g

Popis produktu

Filtračné bazénové guličky sú vhodné pre pieskové filtrácie od holandského výrobcu Exit Toys. Predstavujú perfektnú náhradu piesku, bežne používaného ako náplň do filtračnej kazety. Balenie obsahuje až 400 gramov bavlnených guličiek, ktoré dokážu efektívne nahradiť až 14 kilogramov filtračného piesku. Vatové guličky sa skladajú z mimoriadne jemných bavlvnených vlákien, ktoré sú schopné zachytiť aj tie najmenšie čiastočky nečistot, akými sú napríklad piesok a riasy.

Filtračné guličky je možné opakovane používať, pri zanesení sa dajú ručne vyčistiť alebo vyprať vo vrecku na bielizeň pri teplote 30°C. Filtračné guličky sa môžu takýmto spôsobom používať až 3 roky. Pre dlhotrvajúci efekt čistej vody odporúčame vypláchnuť filtračné guličky každé 2 týždne, najmä počas letných mesiacov.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bazény s bohatým príslušenstvom sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodVyrobené v Holandsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.