Drevená guličková autodráha Color Motor Racing Circuit Eichhorn s 3 autíčkami od 12 mes

Popis produktu

Drevená guličková autodráha Color Motor-Racing Circuit od nemeckej značky Eichhorn je skvelým darčekom pre všetkých malých pretekárov od 12 mesiacov. Nádherná pestrofarebná dráha je vyrobená z kvalitného brezového dreva, takže rozjasní každú detskú izbičku. Chlapci aj dievčatá sa výborne zabavia so 4-poschodovou dráhou, po ktorej si budú spúšťať 3 autíčka  - modré, zelené a červené. Nadčasová hra pomáha deťom objavovať nové farby, tvary, takisto si rozvíjajú jemnú motoriku a priestorové videnie.

Nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Originálna autodráha so športovými autíčkami vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zabávajú pri spúšťaní autíčok, sledujú, ako dlho potrvá, kým prídu do cieľa. Nádherné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú zdravé sebavedomie a realizujú svoje sny. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Rozmery produktu sú 11*26*26 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená guličková autodráha s 3 autíčkami
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mes
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery10,5*25,5*25,5 cm
Celková výška25,5 cm
Rozmery balenia33,5*27*53 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.