Drevená guličková autodráha Runway Eichhorn 7 dielov s 2 autíčkami od 12 mes

Popis produktu

Drevená guličková autodráha Runway od nemeckej značky Eichhorn zaručene očarí každé dieťa už od 12 mesiacov. Originálna dráha je vyrobená z kvalitného borovicového dreva, rozjasní a rozveselí každú detskú izbičku. Chlapci aj dievčatá sa výborne zabavia s 5-poschodovou dráhou, po ktorej si budú spúšťať až 6 rôznych tvarov - červené a modré autíčko, zelenú a červenú guličku, žltú kvetinku a červeno-žltý krúžok. Nadčasová hra pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie, spoznávajú nové farby a tvary.

Nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Originálna autodráha s guličkami vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zabávajú pri spúšťaní autíčok a guličiek, sledujú, ako dlho potrvá, kým prídu do cieľa. Nádherné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú zdravé sebavedomie a realizujú svoje sny. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Rozmery produktu sú 11*68*57 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená guličková autodráha
  • 7-dielna s 2 autíčkami
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mes
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery10.5*68*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia69*45*59 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.