Gril stojaci na záhradu Garden&Seasons Écoiffier s potravinami a 16 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Detský gril na záhradu Garden&Season od francúzskeho výrobcu Écoiffier je perfektná záhradná hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré rady grilujú, či pomáhajú pri grilovaní. Gril je vyhotovený v peknej šedej farbe a stojí na 3 stabilných nohách, pričom na 2 nohách sú čierne kolieska, takže sa dá gril ľahko presúvať z jedného miesta na druhé. Detský gril má uzatvárateľné veko s praktickou rúčkou. Súčasťou grilovacieho setu pre deti je aj polička umiestnená v strede grilu, ktorá slúži na odkladanie grilovacích pomôcok.

16-dielna sada na grilovanie pre deti obsahuje 2 nádobky na soľ a korenie, lopatku a kliešte na prevracanie jedla, párky na grilovanie, kuracie mäsko, rajčinku, papriku, jednoducho všetky pochúťky majstra kuchára, ktoré si môžu malí nezbedníci kedykoľvek ugrilovať. Detský gril je bez zvukových a svetelných efektov. Deti sa zahrajú na povolanie kuchárov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých, učia sa prijímať zodpovednosť, rozvíjajú si logické myslenie, fantáziu a predstavivosť. S grilom sa zabavia aj viaceré deti, spoločne si pochutia na grilovaných dobrotách. Rozmery grilovacieho setu sú 42*33*46 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*33*46 cm
Celková výška46 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,1 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.