Gril na záhradu Garden&Seasons Écoiffier s hamburgerom a 19 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Gril na záhradu Garden&Season od francúzskeho výrobcu Écoiffier je moderná záhradná hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré rady grilujú, či pomáhajú pri grilovaní. Gril je vyhotovený v peknej šedej farbe a súčasťou 19-dielnej súpravy je aj množstvo doplnkov, ktoré ocení každý šéfkuchár. Deti sa môžu tešiť na imitáciu plynovej bomby s prívodom pre gril, grilovacie náradie, fľašku kečupu, tácku, hranolky a nechýba ani originálny hamburger, ktorý si dieťa poskladá zo 7 chutných doplnkov. Samotný girl má uzatvárateľné veko, po bokoch má samostatné pultíky, ktoré poslúžia na odkladanie doplnkov a gombík, signalizujúci zapnutie a vypnutie. Gril pre deti nemá elektronické funkcie, nevydáva svetlá ani zvuky.

Deti sa s týmto krásnym grilom zahrajú na povolanie kuchárov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých, učia sa prijímať zodpovednosť, rozvíjajú si logické myslenie, fantáziu a predstavivosť. S grilom sa zabavia aj viaceré deti, spoločne si pochutia na grilovaných dobrotách. Grilovaciu sadu využijú deti v interiéri aj exteriéri. Nízka váha a malé rozmery umožňujú jeho využite kdekoľvek, dá sa vziať na výlety aj na návštevy. Rozmery grilu sú 47*18*14 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*18*14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,63 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.