Grill Barbecue Smoby s mechanickými funkciami a zvukom a 18 doplnkami 73 cm výška

Popis produktu

Grill Barbecue od francúzskeho Smoby predstavuje vynikajúcu hračku pre všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Detský gril v originálnom šedom vyhotovení sa pýši skvelými funkciami - gombík na ovládanie plynu pri otočení vydá mechanický zvuk Cric Cric a zároveň sa v rošte objaví simulácia červených plameňov ako pri skutočnom grilovaní. Je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, vydrží deťom dlhé roky. Vďaka kolieskam a pevnej rukoväti si ho dokáže dieťa presunúť, kam potrebuje. Vrchná časť grilu je uzatvárateľná, v spodnej časti sa nachádza polička na odkladanie náradia.

Na bočných krídelkách grilu s imitáciou dreva si malí šéfkuchári môžu chystať všetky pomôcky, potrebné na grilovanie. K dispozícii majú bohatú sadu 18 doplnkov, medzi ktorými nájdu 2 tanieriky, 1 paličku na ražniči, soľničku, 2 párky, 1 rozdelenú žemľu s kúskom mäsa, syra a rajčiny. Pri grilovaní sa vaši najmenší spoľahnú na grilovacie kliešte a veľkú radosť im urobí aj plynový zapaľovač, ktorý pri stlačení gombíka vydá mechanický zvuk Cric Cric a na jeho konci sa objaví simulácia plameňa. Náradie sa dá v prípade potreby jednoducho odložiť na háčiky, ktoré sú v prednej časti grilu. 

Nadčasový detský gril Barbecue s funkciou plameňov vytvorí autentickú atmosféru, zabavia sa s ním súrodenci a kamaráti. Nádherný dizajn a jemné oblé hrany zaručia deťom pri hraní bezpečnosť. Naučia sa, načo slúži jednotlivé náradie a pripravia svojim rodičom chutnú pochúťku. Pri hre si rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť. Hrou na profesiu kuchárov sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti a rýchlejšie sa socializujú. Rozmery produktu sú 50*37*73 cm, pričom celková výška je 73 cm.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*37*73 cm
Celková výška73 cm
Rozmery balenia48*11*68 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,48 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.