Gril Picnic Écoiffier s doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský gril s potravinami je vynikajúcim doplnkom pre všetky deti, ktoré milujú grilovanie na záhradke. Set na grilovanie pre deti je vhodný pre všetky detičky od 18 mesiacov.  Detský gril je vybavený aj príslušenstvom, pričom 3 tvoria doplnky v tvare jedla a 6 doplnkov tvorí grilovacie náradie, ktoré je potrebné a užitočné pri grilovaní. Gril pre deti má uzatvárateľné vrchné veko, je ľahký a dá sa položiť kdekoľvek na stôl. Je imitáciou skutočného plynového grilu. 

Detský grilovací set je vybavený 9 doplnkami, bez ktorých sa dobré grilovanie na záhradke nezaobíde. Všetky doplnky sú vyrobené z kvalitných plastových materiálov. Set na grilovanie pre deti má šedú farbu, ktorá je kombinovaná so strieborným vrchom. Detský gril má na oboch stranách malé vyklápacie pultíky, ktoré slúžia aj na odkladanie doplnkov. Súčasťou grilovacej výbavy pre deti je aj malá roztomilá soľnička spolu s koreničkou, ktoré sú ladené v bielo-červených farbách. Čierna obracačka na jedlo a zelené klieštiky sú neodmysliteľnou súčasťou detského grilovacieho setu. Mištička na jedlo má sýtu červenú farbu.

Detský set na grilovanie obsahuje aj 3 doplnky v tvare jedál, ktorými sú malá sivá rybka, zelená paprika a červený steak. Súčasťou grilovacieho setu pre deti je aj imitácia plynovej bombičky. Gril pre deti má v spodnej časti gombík, ktorý symbolizuje zapnutie a vypnutie grilu. Gril nevydáva žiadne zvuky a nie je na batérie. Jeho rozmery sú 47*18*14 cm. Je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré sú odolné a príjemné na dotyk. Francúzska spoločnosť Écoiffier je výrobcom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú všetky európske kritéria kvality a bezpečnosti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*18*14 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,58 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.