Golfový vozík Écoiffier s doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Golfový vozík pre deti od francúzskeho výrobcu Écoiffier je krásna golfová sada, s ktorou sa zahrajú všetky deti od 18 mesiacov. Golfový vozík na kolieskach je v krásnom oranžovom vyhotovení, ktoré zaujme na prvý pohľad. Vozík s golfovou sadou ponúkne deťom hodiny skvelej zábavy a tieto kvalitné plastové doplnky: 2 ľahké golfové palice2 golfové loptičkyjamku na triafanie a samozrejme, zástavku, ktorá označuje jamku. Táto skvelá golfová súprava je ako stvorená pre všetkých začínajúcich malých golfistov. Vozík sa dá veľmi ľahko presúvať vďaka praktickej rúčke a kolieskam, kamkoľvek to bude potrebné.

Pravidlá hry sú veľmi jednoduché: pred začiatkom hry sa zástavka spojí s plastovou jamkou, do ktorej majú deti úlohu trafiť loptičku do jamky. Následne si deti zoberú po jednej loptičke a udierajú golfovými palicami, až kým sa im nepodarí dostať loptičku do jamky. Cieľom golfu je trafiť loptičku do jamky na čo najmenší počet úderov. Deti majú pri hre veľkú radosť a reálny pocit zo skutočného golfu. Hra u detí rozvíja jemnú motorkukoordináciu a schopnosť odhadovať vzdialenosti. 

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detský golf nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.  Golfovej súprave Écoiffier sa potešia všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery15*17*51 cm
Celková výška51 cm
Hmotnosť0,42 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.