Drevená gitara Music Woodenguitar Eichhorn so 6 nalaďovacími strunami

Popis produktu

Drevená gitara Music Woodenguitar od nemeckej značky Eichhorn je skvelý hudobný nástroj pre všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Modrá gitara je vyrobená z kvalitného lipového dreva s jemným povrchom, takže vytvorí v detskej izbičke veselú prírodnú atmosféru. Malí muzikanti sa potešia originálnemu dizajnu s obrázkom zeleného dinosaura a pri hraní sa môžu spoľahnúť na 6 nalaďovacích strún, ktoré si môžu samé naladiť. Gitara zabaví deti na dlhé hodiny, spolu s ňou dokážu objaviť svoj hudobný talent.

Hudobné hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Originálna gitara je skvelým hudobným nástrojom pre každého malého muzikanta, ktorý by rád vytváral svoje vlastné melódie a učil sa nové akordy. Drevené hudobné hračky Eichhorn sú zamerané na všestranný rozvoj dieťaťa, rozvíjajú jeho muzikálny talent, jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, hračka spĺňa aj prísne kritériá kvality. Gitara z dreva vydrží vo vašej rodine dlhé roky, poteší aj ďalšiu generáciu detí. Rozmery produktu sú 7*19*54 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená gitara so 6 nalaďovacími strunami
  • špičkový nemecký dizajn Eichhorn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery7*19*54 cm
Celková dĺžka54 cm
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Hmotnosť459 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.