Garáž s výťahom Vroom Planet Cars 1st Garage Smoby s autíčkom a rôznymi funkciami od 18 mes

Popis produktu

Garáž s výťahom Vroom Planet Cars od popredného európskeho výrobcu Smoby je špičková hračka, ktorá poteší všetky deti od 18 mesiacov. Farebná garáž ponúka pre deti zdvíhaciu rampu, červenú bránu, cez ktorú autíčko prejde na vonkajšie parkovacie miesto, vežu so zdvíhacou plošinou a chýbať nesmie ani autíčko McQueen, ktoré deti poznajú z populárnej rozprávky Cars (Autá). S touto výbornou hračkou strávia deti dlhé hodiny a budú sa výborne zabávať. 

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery produktu sú 33*42*21 cm a jeho súčasťou je 1 autíčko.

Francúzsky Smoby je renomovaný európsky výrobca moderných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery33*42*21 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné