Garáž s autoumyvárkou Vroom Planet Cars Smoby v kufríku s autíčkom od 18 mes

Popis produktu

Garáž s autoumývarkou a autíčkom Vroom Planet Cars od popredného európskeho výrobcu Smoby je kvalitná hračka, ktorá poteší všetky deti od 18 mesiacov. Garáž v tvare kufríka má na prízemí parkovacie miesto pre autíčko s otvárateľnými dverami a modernú autoumývarku, v ktorej si malí šoféri starostlivo umyjú svoje vozidlo. Súčasťou hračky je sklápateľné držadlo, vďaka ktorému sa hračka ľahko prenáša. Malí chlapci budú nadšení aj modelom autíčka, s ktorým strávia dlhé hodiny a budú sa výborne zabávať. 

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery produktu sú 28*17*24 cm a jeho súčasťou je 1 autíčko.

Francúzsky Smoby je špičkový európsky výrobca moderných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery28*17*24 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné