Garáž s autoumyvárkou Vroom Planet Cars Smoby v kufríku s autíčkom od 18 mes

Popis produktu

Garáž s autoumývarkou a autíčkom Vroom Planet Cars od popredného európskeho výrobcu Smoby je kvalitná hračka, ktorá poteší všetky deti od 18 mesiacov. Garáž v tvare kufríka má na prízemí parkovacie miesto pre autíčko s otvárateľnými dverami a modernú autoumývarku, v ktorej si malí šoféri starostlivo umyjú svoje vozidlo. Súčasťou hračky je sklápateľné držadlo, vďaka ktorému sa hračka ľahko prenáša. Malí chlapci budú nadšení aj modelom autíčka, s ktorým strávia dlhé hodiny a budú sa výborne zabávať. 

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery produktu sú 28*17*24 cm a jeho súčasťou je 1 autíčko.

Francúzsky Smoby je špičkový európsky výrobca moderných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery28*17*24 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...