Garáž pretekárska zastávka s autíčkom Tune Up's Race Pitstop Majorette 3-poschodová so zvukom a svetlom

Popis produktu

Garáž pretekárska zastávka Tune Up's Race Pitstop od francúzskej značky Majorette predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Pretekárska zastávka v originálnych farbách ponúkne deťom 3 herné úrovne, je vybavená manuálnym výťahom, ktorým sa autíčko dopraví na najvyššiu úroveň, odkiaľ sa po rampe spustí na parkovacie miesto s otáčateľnou platformou. Na ďalšej úrovni autíčko absolvuje technickú kontrolu, odkiaľ zamieri na štart s vystreľovacím mechanizmom. Pretekárska zastávka dokáže svietiť a vydávať zvuky, vďaka čomu dieťa získa ešte realistickejšie zážitky pri hre na pretekárov, je vybavená aj pódiom pre víťaza a výsledkovou tabuľou.

Súčasťou pretekárskej zastávky je aj športové autíčko Audi R8 Coupé s kovovou karosériou s dĺžkou 7,5 cm. Deti si pri stavbe pretekárskej zastávky vyskúšajú svoje konštruktérske schopnosti, zahrajú sa aj na organizátorov pretekov, čím sa približujú svetu dospelých. Budú mať na starosti každodenný chod pretekárskej stanice, pričom získavajú množstvo poznatkov a rozhodujú o víťazoch. Každý deň objavujú nové herné možnosti a získavajú zdravé sebavedomie. Pri hre si zlepšujú jemnú motoriku, logické myslenie a pri hre s kamarátmi a súrodencami si rozvíjajú aj komunikačné a vyjadrovacie schopnosti.

Celkové rozmery policajnej stanice sú 92*36*23 cm. Francúzsky výrobca Majorette sa už dlhé roky špecializuje na výrobu prvotriednych autíčok a stavebníc, ktoré si obľúbili deti a zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery92*36*23 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBatteries: 2 x 1.5 V R03 AAA (included)
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.