Garáž dvojposchodová s autíčkom Vroom Planet Cars Smoby s benzínovou pumpou a autoumyvárkou od 18 mes

Popis produktu

Dvojposchodová garáž s autíčkom Vroom Planet od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je špičková hračka, s ktorou sa zabavia deti od 18 mesiacov. Viacfarebná garáž v sebe skrýva benzínovú pumpu, v ktorej si malí pretekári natankujú do nádrže benzín a v autoumyvárke si autíčko vyčistia. Garáž pre autíčka má 2 poschodia, ktoré sú spojené praktickým výťahom a takisto nechýba ani spúšťacia rampa, po ktorom sa autíčko spustí na zem. Chlapci sa potešia rôznym dopravným značkám a takisto aj pristávacej ploche na streche. V spodnej časti sú parkovacie miesta, kde si deti môžu schovať svoje autíčka pred zlým počasím pod strechu.

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery produktu sú 53*43*39 cm a jeho súčasťou je je autíčko McQueen, ktoré deti poznajú z populárnej rozprávky Cars (Autá).

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery53*43*39 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.