Futbalový stôl Powerplay 4v1 Smoby drevený a biliard, hokej, stolný tenis hracia plocha 94*60 cm od 8 rokov

Popis produktu

Futbalový stôl PowerPlay 4v1 je kvalitný hrací stôl, ktorý v sebe spája hneď niekoľko zábavných hier, zabavia sa s ním chlapci aj dievčatá už od 8 rokov. Súčasťou futbalového stola sú 3 ďalšie dosky, vďaka ktorým sa jednoducho premení na biliardový stôl, stolný tenis alebo stolný hokej. V balení sa nachádzajú všetky potrebné doplnky, ktoré sú potrebné pre realistický športový zážitok: biliardové palice a gule, rakety a lopty na stolný tenis, futbalové loptičky a puky. Multifunkčný futbalový stôl zabaví celú rodinu, je zárukou dlhých hodín plných zábavy a súťaženia. Vyzvite svojich najbližších príbuzných a priateľov na športové hry a súťaže, pri ktorých vám ubehne čas veľmi rýchlo.

Drevený hrací stôl Smoby je vyrobený z kvalitných a pevných materiálov, takže je veľmi bezpečný a vyznačuje sa vysokou stabilitou. Jeho moderný dizajn s precízne vypracovanými detailmi a praktickými doplnkami zlákajú na hru každého člena rodiny, zapoja sa aj kamaráti či spolužiaci. Prostredníctvom futbalu, hokeja, tenisu a biliardu sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia a trpezlivosť detí. Naučia sa dodržiavať športové pravidlá a základné pravidlá týchto športov. Športovanie v deťoch podnecuje aj zdravú súťaživosť, pravidelným tréningom zlepšujú svoje výsledky. Rozvíjajú si aj logické myslenie a priestorové vnímanie, učia sa využívať nové herné stratégie.

Rozmery stola na hranie sú 120*90*86 cm, veľkosť hracej plochy je 94*60 cm. Francúzsky výrobca Smoby už desaťročia prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 8 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery120*90*87 cm
Celková výška90 cm
Rozmery balenia114*80*27 cm
Celková dĺžka120 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť39 kg
Note94*60 cm - playing surface
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.