Futbalové loptičky od francúzskeho Smoby sú malé plastové loptičky s priemerom 34 mm. V balení sa nachádzajú 3 kusy futbalových loptičiek, ktoré sú vhodné pre stolný futbal či iné hry. Sú vyrobené z prvotriedneho plastu, ktorý je zamatovo jemný na dotyk. Zahrajú sa s nimi deti už od 3 rokov. Ich dizajn pripomína skutočné lopty, v klasickej čierno-bielej farbe. Manipuláciou s loptičkami sa u detí rozvíja jemná motorika, priestorové videnie a predstavivosť. Svoje loptičky si môžu zobrať aj na hry vonku na čerstvom vzduchu.
Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

| Vek | Od 3 rokov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Rozmery | Ø 34 mm |
| Rozmery balenia | 4*4*11 cm |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 0,08 kg |
| Farba | biela |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...