Futbalové bránky Mondo dve s loptou šírka 91,5 cm od 5 rokov

Popis produktu

Pár futbalových bránok pre deti a lopta od talianskeho výrobcu Mondo potešia malých futbalistov od 5 rokov.  Ide o kvalitné a precízne spracované bránky na futbal z tvrdeného plastu, ktoré na svojom mieste držia pevne a stabilne. Futbalové bránky majú rozmery 91,5*63 cm a patria tak k malým futbalovým bránkam. Majú peknú čierno-bielu farbu.

Futbalové bránky je ideálne používať v exteriéri, na jar alebo v lete. Môžu slúžiť na cvičenie presnosti respektíve brankárskych schopností. Je určená pre deti, ktoré chcú svoj voľný čas tráviť aktívne, na čerstvom vzduchu. K futbalovej hre s bránkou sa môžu pripojiť oteckovia alebo mamičky. Sade 2 futbalových bránok a lopty pre deti sa potešia malí i veľkí milovníci futbalu.

Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov z kovu, peny, gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské futbalové bránky. Mondo pri výrobe dodržiava všetky prísne bezpečnostné kritériá stanovené Európskou úniou. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery91,5*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.