Futbalová bránka Shelcore nafukovacia od 12 mes

Popis produktu

Shelcore detská nafukovacia futbalová bránka od amerického výrobcu má malé rozmery, preto je ideálna pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov. Vďaka malým rozmerom sa dá s bránkou zahrať aj vnútri. Nafukovacia futbalová bránka Shelcore je mäkká, bezpečná, nehrozí riziko zranenia. Je veľmi skladná, po odpustení vzduchu nezaberie takmer žiadne miesto.

Futbalové bránky pre deti sú efektívne v kombinovaní príjemného s užitočným - od 12 mesiacov deti získavajú základné pohybové a motorické schopnosti, zmysel pre rovnováhu a orientáciu v priestore. Ak sa učenie týchto dôležitých schopností skombinuje so zábavou, dieťatku sa takýto prístup iste bude páčiť.

Americký výrobca Shelcore je špecialista v oblasti hračky pre batoľatá. Kladie dôraz na bezpečnosť, nepoužíva malé časti, ktoré by sa dali vdýchnuť a spravidla sa vyhýba tvrdým materiálom. V dizajne využíva pekné oblé tvary, o ktorých sa vie, že sa malým deťom veľmi páčia. Hračky v kategórii detské nafukovacie futbalové bránky sú iba zlomkom z toho, čo všetko tento výrobca vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.