Fúrik na záhradu Écoiffier tyrkysový so setom od 18 mes

Popis produktu

Hľadáte detský fúrik pre svoje malé dieťa? Detský fúrik so setom Écoiffier je krásna hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, s ktorou sa dosýta zabavia na záhrade či pieskovisku. Detský fúrik je vyhotovený v tyrkysovo-zelenej kombinácii, ktorá ladí s priloženým setom hračiek, v ktorom dieťa nájde praktické vedierko s IML potlačou s obrázkom rôznych druhov ovocia, ďalej sitko na piesok, lopatku, hrable a krhličku na polievanie. Set do piesku má originálny motív v podobe obrázkov ovocia, čo poteší každé dieťa. Hračky v súprave deti využijú nielen v piesku, ale pri vode. S malou zelenou krhličkou sa môžu hrať na záhradníkov a pomáhať rodičom s polievaním kvetov.

Fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného materiálu a pre väčšiu stabilitu má 2 kolieska, vďaka ktorým je ľahko ovládateľný a dieťa bude mať z hry väčší pôžitok. Deti si pri hre na záhradkárov zlepšujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a udržiavanie rovnováhy pre práci s fúrikom. Pri hre viacerých detí s fúrikom a setom hračiek prichádza k lepšiemu rozvoju sociálnych zručností, deti sa učia spolupracovať a komunikovať. Originálne farby na hračkách Écoiffier u detí pozitívne vplýva na rozvoj ich fantázie a predstavivosti. Celkové rozmery fúrika sú 59*30*32 cm. 

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery59*30*32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.