Fúrik na záhradu Écoiffier červený so setom od 18 mes

Popis produktu

Potešte svoje deti krásnym fúrikom s doplnkami. Detský fúrik so setom je vynikajúca sada hračiek pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa s nimi dosýta zabavia na záhrade či pieskovisku. Detský fúrik je vyhotovený v červeno-zelenej farebnej kombinácii, ktorá ladí s priloženým setom hračiek, v ktorom dieťa nájde praktické vedierko s IML potlačou s obrázkom rôznych druhov ovocia, ďalej sitko na piesok, lopatku, hrable a krhličku na polievanie. Set do piesku má originálny motív v podobe obrázkov ovocia a zeleniny, čo poteší každé dieťa. Hračky v súprave deti využijú nielen v piesku, ale pri vode. S malou zelenou krhličkou sa môžu hrať na záhradníkov a pomáhať rodičom s polievaním kvetov.

Fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného materiálu a pre väčšiu stabilitu má 2 kolieska, vďaka ktorým je ľahko ovládateľný a dieťa bude mať z hry väčší pôžitok. Deti si pri hre na záhradkárov zlepšujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a udržiavanie rovnováhy pre práci s fúrikom. Pri hre viacerých detí s fúrikom a setom hračiek prichádza k lepšiemu rozvoju sociálnych zručností, deti sa učia spolupracovať a komunikovať. Originálne farby na hračkách Écoiffier u detí pozitívne vplýva na rozvoj ich fantázie a predstavivosti. Celkové rozmery fúrika sú 59*30*32 cm. 

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery59*30*32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné