Set fúrik Picnic Écoiffier a vedro set Hrad od 18 mes

Popis produktu

Set hračiek detského fúrikavedierka s formičkami do piesku je skvelá súprava hračiek vhodná pre deti od 18 mesiacov. Pochádzajú od kvalitného francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý ponúka kvalitu v rozumnej cene. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a plastových formičiek vo vedierku sa výborne dopĺňajú, sú pekne zladené a neodolateľné pre najmenšie deti. Hračky vám ponúkame v zvýhodnenej cene, ktorej sa nedá odolať.

Fúrik pre deti Picnic Écoiffier s dvoma kolesami od 18 mesiacov červeno-zelený

Detský fúrik Picnic od Écoiffier je kvalitný plastový fúrik v zeleno-čevenej farebnej kombinácii. Fúrik pre deti je vyrobený z príjemného plastového materiálu, s na dotyk príjemnými rukoväťami. Má dve kolieska, vďaka ktorým je stabilný, a dieťa ľahšie udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnosť, takže dieťa nemá problém udržať fúrik pod kontrolou. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Rozmery sú výška 31,5 cm, hĺbka 30 cm a dĺžka 31,5 cm. Detský fúrik je vhodný od 18 mesiacov. 

Detský vedro set s krhlou Maxi hrad Écoiffier 6 dielov od 18 mesiacov

Set do piesku pre deti od Écoiffier obsahuje spolu 6 kusov náradia do piesku. Je to vedierko červenej farby, ktorý pripomína svojim tvarom hrad, modré sitko, zelené hrabličky a lopatka, žltá krhla a červená formička v tvare hradu. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Tento set svojim prevedením zaujme každého chlapca či dievča. Set do piesku má kompaktné balenie, ktoré sa jednoducho a prakticky prenáša. Detský set do piesku je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery setu sú 20*18,5*40 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery58,5*30*31,5 cm
Celková výška31,5 cm
Rozmery balenia60*40*53 cm
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné