Fúrik s kosačkou na trávu Garden Super Pack 3in1 Écoiffier so záhradným náradím 16 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Fúrik s kosačkou na trávu Garden Super Pack 3v1 od francúzskeho výrobcu Écoiffier je originálna záhradná sada hračiek pre deti už od 18 mesiacovChlapci aj dievčatá sa môžu tešiť na tyrkysovo-zelený fúrik s jedným kolieskom a realistickú kosačku, s ktorými sa zahrajú na povolanie záhradkárov. K dispozícii budú mať 16-dielnu sadu doplnkov, v ktorej sa nachádza aj plastový košík s rukoväťou, 4 formičky v tvare zeleniny, 2 kvetináče, krhlička na polievanie, hrabličky, motyčka, hrable na lístie, lopatka, záhradnícke nožnice a kolík na sadenie. Kosačka pri potiahnutí štartovacej šnúry vydáva mechanický zvuk, ako pri skutočnom štartovaní.

Prostredníctvom záhradných hračiek si deti rozvíjajú logické myslenie, zisťujú, ako fungujú záhradné nástroje a na čo sa používajú. Pri kosení, sadení, polievaní a starostlivosti o rastlinky získavajú pocit zodpovednosti, približujú sa svetu dospelých a zároveň si rozvíjajú svoju tvorivosť a fantáziu. Manipuláciou so záhradnými nástrojmi si zlepšujú aj jemnú motoriku a pohybové zručnosti. Detská sada pre záhradníkov umožní chlapcom a dievčatám tráviť viac času na čerstvom vzduchu, prirodzene si utužujú imunitu a vytvárajú si pozitívny vzťah k prírode.

Francúzsky Écoiffier prináša deťom kvalitné detské hračky s originálnym dizajnom, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie európske kritériá, preto sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*26*28 cm/44*26*49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.