Flexibilná autodráha Spidey Marvel Flextrem Set Smoby s elektronickým autíčkom 184 dielov dráhy 4,40 m dĺžka s pavučinou od 4 rokov

Popis produktu

Potešte svoje dieťa skvelou flexibilnou autodráhou Spidey Marvel Flextrem Set od francúzskeho Smoby, s ktorou objavia nový herný svet! Chlapci aj dievčatá sa už od 4 rokov môžu tešiť na zábavné skladanie pružnej autodráhy s dĺžkou až 440 cm, pričom majú k dispozícii 184 dielov autodráhy, ktoré k sebe jednoducho pripájajú bez akéhokoľvek náradia. Inovatívny koncept pomáha konštruktérom objavovať stále nové spôsoby výstavby dráhy, pričom ju tvarujú do rôznych tvarov, špirál, využívajú prekážky v detskej izbe. Autodráha s motívom Spidermana je vybavená červenými a modrými dielikmi autodráhy, štartovacou plošinou a upevňovacou sponou v tvare pavučiny, o ktorú autodráhu upevnia a budú mať ešte realistickejšie zážitky pri hre na obľúbeného hrdinu.

Po dokončení pretekárskeho okruhu sa deti zabavia s červeno-modrým elektronickým autíčkom Spiderman, ktoré dokáže jazdiť po dráhe aj dole hlavou a neprevráti sa. Po zapnutí spínača v jeho zadnej časti sa začne pohybovať a svieti prednými a zadnými svetlami, takže deti majú skvelý zážitok z pretekov aj počas tmavých zimných večerov. Autodráha dokáže rásť spolu s dieťaťom - v našej ponuke nájdete aj doplnkové diely, s ktorými si deti môžu dráhu ľubovoľne predĺžiť. Všetky deti, a najmä chlapci, sa radi hrajú na povolanie pretekárov a konštruktérov. So sadou Spidey Marvel Flextrem Set získavajú nové zručnosti pri stavbe autodráhy a zároveň testujú jej kvalitu pri jazde autíčka.

Naučia sa odhadnúť potrebné množstvo dielikov pre jednotlivé úseky a prispôsobujú jej tvar okolitým podmienkam. Hravým spôsobom si tak zlepšujú jemnú motoriku a pohybové zručnosti. Taktiež si rozvíjajú fantáziu a priestorové videnie pri skladaní dielikov podľa svojich predstáv. Pri skladaní so súrodencami a kamarátmi môžu spoločne vytvoriť veľký projekt so spojením viacerých dráh a autíčok. Takisto je to skvelá hračka aj do predškolských zariadení. Elektronické autíčko Spiderman funguje na 3 batérie typu LR03, ktoré sú súčasťou balenia. 

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti:

  • 184 kvalitných plastových dielikov
  • 1 elektrické autíčko v červeno-modrom vyhotovení s podobou Spidermana
  • 3 testovacie batérie typu AAA
  • dĺžka trate: 440 cm
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 4 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia42*7*32 cm
Celková dĺžkaDĺžka trate: 4,4 m
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1 kg
NoteBattery: 3 x LR03 included
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.