Náhradný diel fixácia k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Fixing Set Smoby 5 dielov k vytvoreniu kreácií od 4 rokov

Popis produktu

Skladajú vaše deti flexibilnú dráhu a potrebujú ďalšie doplnky pre jej lepšie ukotvenie? Náhradný diel, 5-dielna fixácia k autodráhe FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby pomôže deťom lepšie využiť ich fantáziu a kreativitu pri vytváraní atraktívnejšej a zložitejšej dráhy. Dieťa dokáže s fixáciou jednoducho manipulovať, je prispôsobená pre malé detské rúčky. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk, ľahko sa pripevňuje k rôznym prekážkam a umožňuje malým technikom skúšať nové tvary pri stavbe trate. 

Pri skladaní stavebnice sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Doplnky k autodráham FleXtrem rozširujú herné možnosti, dieťa môže naplno rozvinúť svoju kreativitu a fantáziu pri výstavbe adrenalínovej autodráhy. Hra na povolanie pretekárov a konštruktérov pomáha deťom priblížiť sa k svetu dospelých, zažívajú radosť z pretekov a zároveň sa učia spoliehať samé na seba pri výstavbe dráhy pre svoje autíčka. Pri hre viacerých detí, kamarátov a súrodencov, si chlapci aj dievčatá rozširujú aj slovnú zásobu, cibria komunikačné schopnosti a učia sa spolupracovať na spoločnom projekte.

Francúzsky Smoby prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery balenia14*7*32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.