Figúrky zberateľské Marvel Multi Pack Nanofigs Wave 9 Jada kovové sada 18 druhov výška 4 cm

Popis produktu

Zberateľské figúrky Multi Pack Nano Wave 9 s licenciou filmového štúdia Marvel potešia každého zberateľa figúrok a deti od 3 rokov. V balení sa nachádza 18 kovových figúrok zo sveta Marvel, deti sa môžu tešiť na postavičky týchto hrdinov: Spiderman, Venom, Morbius, Spiderman 2099, Phage, Kraven The Hunter, Kid Arachnid, Agony, Gray Goblin, Ghost Spider, Carnage, Vulture, Spiderwoman, The Lizard, Mysterio, J. Jonah Jameson, Prowler a Kingpin. Kovové figúrky sú veľmi pevné a odolné, precízne vypracované detaily potešia každého fanúšika Marvel filmov. Výška figúrok je približne 4 cm. 

Súprava figúrok predstavuje perfektný darček pre malých aj veľkých zberateľov, vďaka podstavcu stoja stabilne na mieste. Sú vyrobené v pestrých farbách, realistický vzhľad pomáha deťom rozvíjať ich fantáziu a predstavivosť. Pri hre s figúrkami Jada si rozvíjajú aj jemnú motoriku. Spolu s kamarátmi a súrodencami si budú vymýšľať dobrodružstvá a príbehy zo sveta komiksových hrdinov Marvel. Originálne figúrky nadchnú každé dieťa, vydržia sa s nimi hrať dlhé hodiny. 

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Všetky produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji produktov spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, hračky potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Celková výška4 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.