Figúrky Aquaplay kačička Lotta a žabiak Nils kompatibilné s Duplom 2 kusy

Popis produktu

Sada figúrok AquaPlay v sebe ukrýva kačičku Lottu a žabiaka Nilsa. Na všetkých vodných dráhach značky AquaPlay predstavujú dvojicu skvelých pomocníkov, ktorí budú deťom asistovať pri prelievaní vody, otváraní hrádze či pri plavbe loďkou. Vďaka veselej kačičke Lotte a zelenému žabiakovi Nilsovi si deti hru s vodnou hrou užijú naplno a nebudú sa nudiť.

Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži, a to všetko s pomocou Lotty a Nilsa. Rozmery figúrok sú 5*3,5*6,5 cm, takže sú ideálne do malých detských rúk a k vodným dráham AquaPlay sadnú ako uliate.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery5*3,5*6,5 cm
Celková výška6,5 cm
Rozmery balenia37*13*12 cm
Celková dĺžka5 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...