Figúrky Aquaplay hrošica Wilma a kapitán medveď Bo kompatibilné s Duplom 2 kusy

Popis produktu

Dvojicu figúrok AquaPlay tvorí hrošica Wilma a kapitán medveď Bo, ktorí spolu tvoria dokonalý pár. Na všetkých vodných dráhach značky AquaPlay predstavujú nenahraditeľných pomocníkov, ktorí deťom ukážu, ako funguje vodné dielo a ako sa plavia lode. Vďaka sympatickej hrošici Wilme a kapitánovi lode medveďovi Boovi si deti hru s vodnou hrou užijú naplno a nebudú sa nudiť. 

Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži, a to všetko za asistencie Wilmy a Boa. Rozmery figúrok sú 5*3,5*6,5 cm, takže sú ideálne do malých detských rúk a k vodným dráham AquaPlay sadnú ako uliate.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery5*3,5*6,5 cm
Celková výška6,5 cm
Rozmery balenia37*13*12 cm
Celková dĺžka5 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.