Elektronické odrážadlo Autá Kiddieland červené od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland odrážadlo Activity Cars je veľmi kvalitné masívne odrážadlo pre deti od 12 do 36 mesiacov.  Vyhrajú sa s ním deti po dlhé roky, poslúži viacerým generáciám. Má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti objavujúce a spoznávajúce svet majú veľmi rady. Môžu stláčať rôzne gombíky, vytáčať páčkami doprava, doľava, hore, dolu, krútiť a otvárať, a pritom sledovať reakciu autíčka na svoj pohyb. Detské odrážadlo- auto raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka. Po stlačení štartovacieho kľúča odrážadla pre deti sa ozve zvuk naštartovaného auta, a po stlačení trúby zahrá pekná melódia. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Autíčko má veľmi kvalitné plastové kolieska, špeciálne pohodlné a bezpečné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré sa dá nadvihnúť a možno do neho uložiť hračky alebo iné drobnosti. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Autíčko Cars má krásnu červenú farbu a je vyzdobené obrázkami populárneho autíčka McQueenToto detské odrážadlo určite poteší každé dieťa, hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a rovnováha detí. Funguje na 2 x AA batérie.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť. Zároveň Kiddieland nezabúda na najvyššie štandardy a bezpečnosť predávaných produktov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery51x47x23 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.