Elektronická vŕtačka Black&Decker Electrical Drill Smoby s nadstavcami so svetlom

Popis produktu

Elektronická vŕtačka z populárnej edície Black&Decker je vynikajúca pracovná hračka pre deti od 3 rokov. Detská vŕtačka dokáže svietiť, vďaka čomu má zažije dieťa pri vŕtaní realistické zážitky. Jej súčasťou je aj súprava 2 nadstavcov, s ktorými budú ľahšie vykonávať montáže a opravy v domácnosti. Vŕtačka je pre deti maximálne bezpečná, je vyrobená z kvalitného plastového materiálu so zamatovo jemným povrchom. Deti sa s ňou zabavia na dlhé hodiny, môžu na nej nastaviť 2 rýchlosti a smer vŕtania (skrutkovanie/odskrutkovanie). Vďaka nej sa naučia, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Malí konštruktéri sa veľmi radi hrajú s pracovnými nástrojmi, hravým spôsobom sa približujú k svetu dospelých, získavajú nové poznatky. Pri hre na mechanikov a opravárov si rozvíjajú jemnú motoriku, technickú predstavivosť a logické myslenie. Učia sa sústrediť na nové veci, objavujú a skúmajú nové materiály, tvary a farby. Rozoberaním a skladaním rôznych dielov si zlepšujú aj obratnosť a učia sa improvizovať pri riešení problémov. Detská vŕtačka Smoby má rozmery 17*5*22 cm, je dokonale prispôsobená pre malé detské rúčky.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery17*5*22 cm
NoteBatteries: 2 x AA (included)
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.