Elektronická opatrovateľka Zen + Video Baby Beaba s panoramatickým a infračerveným nočným videním od 0 mesiacov

Popis produktu

Elektronická opatrovateľka Zen + od renomovanej francúzskej značky Beaba prináša starostlivým rodičom geniálneho pomocníka v starostlivosti o bábätko. Vysokovýkonný detský monitor Zen + sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne a rodičom spiaceho bábätka prinesie pokoj na duši. Elektronická opatrovateľka je vybavená panoramatickou kamerou s infračerveným nočným videním, takže svetlu v detskej izbičke môžete dať navždy zbohom. Farebný displej s veľkosťou 4.3" ponúka rodičom kvalitný obraz s vysokým rozlíšením. Samozrejmosťou je tiež vysielačka, teplomer s teplotným senzorom, alarm, časovač a dvojnásobný zoom. Elektronická opatrovateľka Zen + Beaba prichádza tiež s jedinečnou funkciou, ktorú si nebudete vedieť vynachváliť - dokáže dieťatku zahrať uspávanku, ktorá mu prinesie sladký a ničím nerušený spánok.

Rodičia pri tomto detskom monitore určite ocenia jeho dosah. Signál opatrovateľky Zen + dokáže pokryť až 250 metrov v exteriéri a 30 metrov v interiéri. Elektronická opatrovateľka Beaba pozostáva z dvoch častí - panoramatická kamera s infračerveným videním je umiestnená v izbičke dieťatka a monitor s vysokým rozlíšením robí zase spoločnosť rodičom. Táto nabíjateľná rodičovská jednotka s lítiovou batériou prichádza s 5V adaptérom a na jedno nabitie vydrží prenášať obraz a zvuk nepretržite počas 4 hodín a s prerušením až 8 hodín. Detská jednotka s panoramatickou kamerou sa otáča o 270° do strán a o 90° nahor a nadol a počas snímania je napojená na 5V adaptér s mikro USB vstupom.

O Beaba

Značka Beaba pochádza z Francúzska a už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi revolučné pomôcky od varičov až po slnečné okuliare pre deti. Dizajnéri značky Beaba si dávajú záležať na tom, aby boli ich produkty najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú inovatívne a zároveň jednoduché na použitie. Francúzsky výrobca Beaba získal od začiatku svojej pôsobnosti množstvo ocenení od odborných porôt, ale aj od spokojných rodičov a rovnaký pocit prinesie aj vám a vašim deťom.

Vlastnosti

  • elektronická opatrovateľka
  • panoramatická kamera
  • infračervené nočné videnie
  • farebný displej s vysokým rozlíšením
  • veľký dosah v exteriéri aj interiéri
  • jednoduché a intuitívne ovládanie
  • moderný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
RozmeryScreen: 14*9*2 cm / Camera: 11*8*12 cm
Rozmery balenia24*10*15 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.