Elektronická kuchynka s chladničkou Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Jedinečná elektronická kuchynka pre bábiku Ma Corolle už mieri aj k vám! Ako jediný eshop na trhu spestríme hru vášho dieťatka touto exkluzívnou kuchynkou s chladničkou z dielne francúzskej značky Corolle. Táto úžasná ružovo-sivá kuchynka pre deti od 4 rokov je prepracovaná do toho najmenšieho detailu a spracovaním i dizajnom pripomína skutočnú kuchyňu. Súčasťou krásnej elektronickej kuchynky je aj sivá chladnička a množstvo doplnkov, bez ktorých sa varenie nezaobíde. Luxusná a elegantná kuchynka pre bábiky Ma Corolle spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších kuchárok a deťom prinesie množstvo skvelých zážitkov. Výnimočná kuchynka deti poteší nielen obrovským množstvom doplnkov, ale aj bohatým úložným priestorom. Kuchynke nechýba funkčná elektronická varná doska, rúra na pečenie a umývačka riadu a chladnička v sebe zase ukrýva dávkovač vody a ľadu.

Táto úžasná elektronická kuchynka s chladničkou pre bábiky Ma Corolle obsahuje neuveriteľné množstvo doplnkov, vďaka ktorým bude hra s bábikou ešte zábavnejšia. Krásna ružová kuchynka je plne vybavená riadom na varenie i stolovanie, príbormi, pohármi a tými najchutnejšími potravinami. Elektronická kuchynka je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a je prepracovaná do neuveriteľných detailov, ktoré vám vyrazia dych. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • elektronická kuchynka s chladničkou
  • v ružovo-sivej farbe
  • množstvo doplnkov
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Výška vedierkaECO2524 ku kuchynkám
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Note6xAG13/LR44
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.