Drevené hračky pre deti každého veku

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Za prémiovými produktmi stojí špičkový tím vývojárov a dizajnérov, takže sa každá hračka vyznačuje osobitým čarom. Nadčasové drevené hrkálky, kolotoče či kocky si získajú pozornosť každého bábätka, stimulujú jeho zmysly a hravým spôsobom sa učia rozpoznávať nové farby a tvary v príjemnej a útulnej atmosfére. Štýlové drevené vláčiky a vláčikodráhy, puzzle, stavebnice, obchody a domčeky pre bábiky oslovia chlapcov aj dievčatá, zabavia sa s nimi na dlhé roky. Pre zručné deti pripravil výrobca dokonalé konštrukčné hračky, ktoré preveria ich manuálnu zručnosť a technickú predstavivosť. V ich ponuke nechýbajú ani hračky do exteriéru, medzi ktorými sú hojdačky, rebríky a kreatívne sady pre výrobu vtáčích kŕmidiel, búdok či domčeku pre včielky.

Hlavným cieľom značky Eichhorn je poskytnúť deťom tie najkrajšie zážitky pri hre s hračkami, ktoré ani po čase nestrácajú svoju hodnotu, ale naopak, potešia aj ďalšiu generáciu. Dômyselne navrhnuté produkty podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Vďaka nim objavujú každý deň nové herné možnosti a kombinácie, učia sa logicky premýšľať. Použitie prvotriedneho bukového dreva približuje deti späť k prírode, k hračkám si vytvárajú citové puto, pričom obdivujú precízne spracovanie detailov a ich vysokú funkčnosť.

Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, aktívne sa podieľa na ich obnove, o čom svedčí aj získaná certifikácia od neziskovej organizácie FSC (The Forest Stewardship Council), ktorá je udeľovaná za zodpovedný prístup pri ťažbe dreva s ekologických a etickým presahom. Veľká časť produkcie pochádza z mestečka Lam, ktoré leží priamo v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaše deti budú hrať v bezpečí.