Puzzle Ketto Educa

200 dielov od 6 rokov

Doprava zadarmo nad 39€
Výrobca: Educa Kategória: Detské puzzle od 100-300 dielov Kód: EDU16813
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Puzzle Ketto sú puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa. Balenie obsahuje 200 dielikovPuzzle Ketto sú vhodné pre dievčatká aj chlapcov od 6 rokov. Motív týchto puzzle tvorí dievčatko Ketto medzi farebnými kvetmi. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 40x28 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice.

Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku, zavesiť na stenu a pekne tak skrášliť detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle Ketto spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Technické parametre
VekOd 6 rokov
PôvodSpain
Rozmery40*28 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle200
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...