Puzzle Star Wars Darth Vader Educa 100 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle Star Wars Darth Vader sú puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa s motívom Darth Vader z filmovej série Star Wars​. Balenie puzzle obsahuje 100 dielikovPuzzle Star Wars Darth Vader​ sú vhodné pre chlapcov od 5 rokov. Motív týchto puzzle je obrázok s vyobrazením Darth Vader-a, známeho záporného hrdinu z filmov Star Wars. Tento mocný Sith je notoricky známou postavou vo svete kinematografie. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok.

Veľkosť obrázka po poskladaní je 23,5x33,5 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia.

Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto zhotovený obrázok skrášli každú detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle Star Wars Darth Vader spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery23,5*33,5 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle100
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.