Puzzle FC Barcelona Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Puzzle  Educa sú úžasná skladačka s futbalovým motívom pre všetkých chlapcov. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle pre malých futbalistov sú vhodné od 12 rokov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný a odolný. Puzzle po poskladaní tvoria pekný obrázok futbalového dresu FC Barcelona. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená zábava pre celú rodinu. Vhodným spôsobom rozvíja detskú logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť. V deťoch sa rozvíja zmysel pre detail, trénujú si koncentráciu a trpezlivosť.

Veľkosť obrázka po poskladaní je 68*48 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi bola veľmi ľahká a jednoduchá. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový obraz s futbalovým dresom. Výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý vyniká vo výrobe rôznorodých puzzle a náučných hier pre všetky vekové kategórie.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
Vekod 12 rokov
PôvodSpain
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Note+ Puzzle Fix
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné