Puzzle Giant Ninja korytnačky Educa 250 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Puzzle Giant Ninja korytnačky od španielskeho výrobcu Educa sú krásne pestrofarebné puzzle na podlahu. Balenie puzzle obsahuje 250 dielikov, s ktorými sa dá ľahko manipulovať. Puzzle pre chlapcov aj dievčatá je vhodné od 8 rokov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný a odolný. Detské podlahové puzzle je inšpirované animovaným seriálom Ninja korytnačky, preto sa zapáči každému malému dieťaťu. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená zábava pre celú rodinu. Vhodným spôsobom rozvíja detskú logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť.

V deťoch sa rozvíja zmysel pre detail, trénujú si koncentráciu a trpezlivosť. Veľkosť obrázka po poskladaní je 100*70 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby manipulácia s nimi bola veľmi ľahká a jednoduchá. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový obraz. Výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať, že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý vyniká vo výrobe rôznorodých puzzle a náučných hier pre všetky vekové kategórie.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery100*70 cm
Rozmery balenia40*30*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle250
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.