Puzzle Giant Mickeyho sny Educa 250 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Giant detské puzzle s motívom Mickeyho sny. Motív týchto puzzle pre deti sú Mickeyho sny - Mickey sníva o svojich kamarátoch od Disneyho. Na obrázku nájdeme postavičky z filmov Autá, Kniha džunglí, Leví kráľ, Popoluška, Ariel malá morská víla, Snehulienka a sedem trpaslíkov a mnohé iné. Balenie puzzle obsahuje 250 dielikov. Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti.

Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu.  Súčasťou balenia je aj špeciálne lepidlo, ktorým sa dajú detské puzzle po poskladaní zafixovať a zavesiť napríklad na stenu. Giant detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky.

Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Detské puzzle sú vhodné pre deti od 8 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 100*70 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery100*70 cm
Rozmery balenia43*30*5,5 cm
Dieliky puzzle250
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.