Puzzle Disney Príšerky s.r.o. Educa 2x20 dielikov 2x 20 dielov

Popis produktu

Detské cardboard puzzle s motívom Monsters. Motív týchto puzzle je obľúbený animovaný film o príšerkách - Monster University. Odohráva sa v prostredí vysokej školy strašiackej, čo odkrýva príbeh o tom, ako sa hlavní hrdinovia spoznali, ako sa z nich stali nerozluční kamaráti a ako sa stali slávnymi strašiakmi detí. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Balenie puzzle obsahuje 40 dielikov, po 20 dielikov pre oba obrázky. Puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Cardboard puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm. EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle EDUCA sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca EDUCA bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu EDUCA, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle40
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.